مقاله

لوازم بیمارستان

لوازم بیمارستان

لوازم بیمارستان فهرستی از لوازمی که مادر و نوزاد در طول زایمان به آنها نیاز دارند

به دنیا آوردن یک فرد بیمار هدیه ای شیرین و زیباست که زندگی شما را تغییر خواهد داد. مشاهده بیشتر d. اگر باردار هستید و در ماه های آخر بارداری هستید تا دیر نشده به بیمارستان بروید.

لوازم بیمارستان

لوازم بیمارستان

لوازم بیمارستان

تیم پینو بیبی هر آنچه شما، نوزاد دلبندتان و حتی پدر نوزاد نیاز دارید را در این مقاله جمع آوری کرده است.

وسایلی که مادر در هنگام زایمان برای بیمارستان نیاز دارد

روزهای آخر بارداری روزهای پر استرسی هستند. خراب کردن د. بنابراین، چند هفته مانده به پایان بارداری، بهتر است یک چک لیست تهیه کنید

و لوازم و وسایل مورد نیاز خود، نوزاد و حتی همسرتان را در روز زایمان در کیف زنان باردار قرار دهید تا آماده شوند. اطلاعات و اطلاعات بیشتر

بیشتر ببینید
بستن کیف تحویل یکی از اقداماتی است که باید رعایت کنید. بهتر است هنگام ورود به ماه های آخر بارداری، مثلاً بین هفته های 32 تا 36، تجهیزات لازم را خریداری کنید.

اطلاعات بیشتری را به آن مقدار و موارد گم شده اضافه کنید

و موارد غیر ضروری را از لیس حذف کنید. مشاهده بیشتر بی بی معتقد است که باید دو کیف و یک کیف دستی همراه داشته باشید:

نوزادان

یک کیف برای نوزاد، یک کیف برای مادر و یک کیف دستی برای پدر. اطلاعات بیشتر ادامه مطلب ایمان بدون استرس و 100% آماده وارد بیمارستان می شود.

اطلاعات بیشتر
برای ورود این فرشته آماده شوید. قبل از بستن کیسه، باید این موضوع را با بیمارستانی که قرار است زایمان کنید در میان بگذارید. بیشتر ببین.

برخی از بیمارستان ها از نوزادان مراقبت می کنند، بنابراین بیشتر بخوانید یا کاهش دهید.

لوازم بیمارستان

لوازم بیمارستان

کیف نوزاد: دارای چندین محفظه برای اولین قدم کودک. اطلاعات بیشتر انتخاب معقول تری است. بیشتر از این مطالعه نکنید، ساکی را انتخاب کنید،

در را به راحتی باز و بسته می کنید و از اتصالات چسب باکیفیت و مرغوب راضی خواهید بود. ادامه مطلب بیشتر بخوانید بیشتر بخوانید از ادامه مطلب: کیسه های زیپ دار نوزاد هستند.

وسایل مورد نیاز پدر برای روز زایمان

در: شنبه ادامه مطلب بیشتر بخوانید: بند، دمپایی، حوله، کت و شلوار و تی شرت وجود دارد. همچنین بهتر است دو دست لباس نخی روشن و سفید داخل کیف قرار دهید. ممکن است

نیاز به تعویض لباس داشته باشید، بنابراین دو یا سه لباس از هر لباس همراه داشته باشید. این موارد ممکن است شامل: ساری، لباس زیر دکمه دار، شلوار، اطلاعات بیشتر باشد. بیشتر بخوانید درباره خودتان بیشتر بخوانید.

لباسام مهمه مشاهده بیشتر برخی از بیمارستان ها به دلیل گرانی پوشک هیچ چیزی در این زمینه ندارند. اطلاعات بیشتر و کودک شما به 6 تا 8 پوشک در روز نیاز دارد،

بنابراین حداقل یک بسته کامل پوشک همراه خود داشته باشید. نام فرزندتان را روی یک کاغذ بزرگ بنویسید و روی بسته پوشک بچسبانید و تحویلش دهید.

مطالب مرتبط: وقتی میروید داشتن یک پتوی نرم و سبک و گرم خالی از لطف نیست. اطلاعات بیشتر مشاهده پیچ های بیشتر، وجود پتو نیز ضروری است.

مطالب مرتبط: ادامه مطلب ادامه مطلب

بیشتر بخوانید: ملحفه، خشک کن و حوله همراه داشته باشید. برای خشک کردن پای کودک پس از شستن و تعویض پوشک، به برخی از خشک کن های پنبه ای نیاز است. ملافه همچنین می تواند کاربردهای زیادی داشته باشد، هم به عنوان خشک کن و هم به عنوان مثال

بارداری زمانی می شود که کم کم اطلاعات بیشتری به دست می آورید. از جمله نکات مهم برای این روز باید به آمادگی و اطلاعات بیشتر شما توجه ویژه داشت.

بیشتر بخوانید فکر نمی کردم آماده باشد. کیف بیمارستانی نوزادتان را از لیست زیر تهیه کنید،

مهم ترین وسایل مورد نیاز نوزاد برای زایمان در بیمارستان. در زیر وسایل مورد نیاز مادر و نوزاد را در بیمارستان قرار داده ایم.

سرویس دشک گارددار کودک طرح دختر مو طلایی دوبل مخمل کد700
سرویس دشک گارددار کودک طرح بچه رئیس دوبل مخمل کد 702

 و کلی محصول های شیک در سایت تیام نی نی  می تونید ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *